O mnie

Mam na imię Ewa. Blog, podobnie jak wcześniej profil na Instagramie (@ile_mnie_to_ja), a także stronę na Facebooku (https://www.facebook.com/ewa.ilemnietoja/) założyłam, żeby  dzielić się swoimi doświadczeniami z walki z zaburzeniami lękowymi, napadami paniki i agorafobią. Będę tutaj prezentować różne teorie oraz rozwiązania, jakie znalazłam w trakcie choroby i odnosić je do swojego przypadku.

Z “nerwicy” (konkretnie chorowałam na zaburzenia lękowe uogólnione z atakami paniki i agorafobią) wyleczyłam się sama, bez leków.

Jaki był przebieg choroby u mnie, jak i czemu się zaczęła i kiedy skończyła, co ja robiłam, możesz przeczytać w kategorii “Moje doświadczenia z nerwicą”. Być może odnajdziesz siebie w opisie mojego przypadku.

Stosowałam tylko suplementy diety i preparaty ziołowe oraz różne techniki medytacyjne i recepty dla mózgu. Może moje wpisy będą dla Ciebie przydatne. A może  świadomość,  że inne osoby też na to chorują,  przyniesie Ci ulgę.

Pamiętaj jednak, żeby swoje dolegliwości zawsze najpierw skonsultować z lekarzem lub psychoterapeutą, bo czasem pomoc specjalisty może okazać się niezbędna.

Jeśli chodzi o mnie, to oprócz poznawania tajników psychiki ludzkiej, interesuję się terapiami naturalnymi, ziołolecznictwem i rozwojem osobistym. Lubię od czasu do czasu popracować w swoim ogrodzie. Jestem pasjonatką wszelkiego rękodzieła. W wolnym czasie wykonuję ozdoby w technice decoupage i egg craving. Ostatnio próbuję nauczyć się szyć.

Mam dwie córki, studentkę i licealistkę. 

Mam nadzieję, że blog będzie merytoryczny i ciekawy. Zapraszam Cię do wspólnej podróży po zakamarkach naszej psychiki i naszego ciała!