Potęga teraźniejszości
Książki pozostałe

Eckhart Tolle – Potęga teraźniejszości

Książka, która ma nas zaprowadzić na spotkanie ze samym sobą, przez wielu nazywana inspirująca i fascynującą…

Potęga teraźniejszości

Ciekawa jestem, czy znasz tę książkę? Słyszałam na jej temat tyle ochów i achów, że musiałam ją kupić, żeby móc się samej przekonać. Wiele osób nazywa ją jedną z najważniejszych książek w ich życiu, która im otworzyła oczy i pomogła odkryć samego siebie.

Ja mam ją od kilku lat, ale przyznam się, że dwa razy ją zaczynałam, ale nie doszłam nawet do połowy. Wiem jednak, że wielu osobom pomogła. Mnie jednak jakoś nie przypadła do gustu i mnie nie przekonała. 

Dlatego ja nie nazwę Eckharta Tolle moim duchowym przewodnikiem czy mistrzem.  Ale książce “Potęga teraźniejszości” pewnie dam jeszcze kiedyś szansę. Bo na każdą książkę musi przyjść jej czas. Może tej jeszcze nie nadszedł.

Na moim instagramowym profilu znalazły się komentarze zarówno od osób, którym książka “Potęga teraźniejszości” pomogła naprawdę odkryć coś, co sprawia, że życie nabiera sensu, jak również tych nieco bardziej rozczarowanych. Być może mieliśmy zbyt wygórowane oczekiwania i ona ich nie zaspokoiła. 

Książka ma fantastyczne recenzje i jest polecana przez wielu czytelników. Dlatego na pewno warto do niej jednak zajrzeć, żeby wyrobić sobie swoją własną opinię.

0 0 vote
Article Rating
Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x