Blog o nerwicy lękowej
Moje doświadczenia z nerwicą

Blog o nerwicy lękowej

Mój pierwszy blog o nerwicy lękowej

Blog o nerwicy lękowej
Blog o nerwicy lękowej

Przedwczoraj bardzo się zdziwiłam! Nie wiem, czy już Wam kiedyś wspominałam, że poprzednio 3 razy zaczynałam pisać blog o nerwicy lękowej? Zaczynałam to dobre słowo. Bo to zwykle trwało maksymalnie kilka tygodni. Dwa razy zapomniałam hasła, a mój trzeci blog o nerwicy lękowej sama usunęłam.

Ten blog jest czwarty. Mam nadzieję, że tak już zostanie i ta strona będzie się rozwijała i wzbogacała o treści, które pomogą wielu osobom znaleźć przydatne wskazówki i rady, jak wyleczyć się z nerwicy.

Przedwczoraj, przypadkowo “odnalazłam” ten pierwszy blog, którego fragment widzicie na zdjęciu obok. W sieci jednak nic nie ginie i czasem to się przydaje.

Jest tam 5 wpisów z 2011 roku, a więc sprzed prawie 7 lat. Do tego tamte posty pisałam po roku od pierwszego ataku paniki i można tam znaleźć trochę mojej oceny tego czasu “pomiędzy”. Sama przeczytałam je z dużym zaciekawieniem i patrzę, co się zmieniło przez te kolejne prawie 7 lat. Nie mogę się nadziwić, jak ten czas pędzi!

Co się więc zmieniło? Po pierwsze i najważniejsze, to jestem zdrowa. Po drugie na pewno poprawiły mi się relacje z mamą. Są lepsze, co jest zasługą książek i “przepracowania” przeze mnie tematu dzieciństwa. A po trzecie zaczęłam interesować się samorozwojem.

Psychoterapia i samorozwój - książki
Książki do psychoterapii i samorozwoju

Praca nad sobą

Do tego okazuje się, że nad zmianą negatywnego myślenia pracuję już siódmy rok, bo z tekstu wynika, że zaczęłam w 2011! Ale są efekty.

Najbardziej mnie zdziwiło to, co kiedyś myślałam o nerwicy i lęku, że nie są chorobą, tylko raczej cechą charakteru. Stałam więc po tej samej stronie, po której stoją ONI, czyli ci, co nas nie rozumieją. To tylko potwierdza, że jeśli czegoś nie doświadczyliśmy, to niekoniecznie powinniśmy się na ten temat wypowiadać.

Niezrozumienie w nerwicy
My i oni czyli chorzy kontra zdrowi

Gdzie znaleźć ten pierwszy blog o nerwicy lękowej?

Jeśli macie ochotę i czas – bo wpisy są, oczywiście, długie, to zajrzyjcie na stronę http://moja-nerwica.blogspot.com/ i poczytajcie mój blog, który przypadkiem “odkryłam”. 

Większość faktów znacie, bo moja historia się nie zmieniła. Ale jest tam kilka spraw, o których chyba nie pisałam, a które mogą się Wam przydać.

Ilemnietoja
Ewa Ilemnietoja
0 0 vote
Article Rating
Subscribe
Powiadom o
guest
6 komentarzy
Newest
Oldest Most Voted
Inline Feedbacks
View all comments
Anonimowo
Anonimowo
2 lat temu

Ja też choruje na nerwicę i bardzo proszę o pomoc

Serce
Serce
2 lat temu

Od dziś jest pani moim motywatorem 😍, jest mi ciężko walczę już 9 lat, mam wrażenie ze teraz nadeszła końcówka mojego życia😰 ale, nie poddam się, byłabym głupia jakbym tak zrobiła!!! Pani blog jest dla mnie nadzieja 💓

Daria
Daria
2 lat temu

Czy zajmuje się Pani może poradami na temat nerwicy?:)poszukuje pomocy

6
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x